1. Den otevřených dveří na FChT 2020

Uložit do kalendáře 29-01-2020 10:30 29-01-2020 10:30 Czech republic/Europe 1. Den otevřených dveří na FChT 2020 Máš zájem o chemii? Chceš se podívat jak to u nás vypadá a jak se u nás studuje? Přijď na Dny otevřených dveří, které jako tradičně proběhnou v lednu a únoru na naší fakultě. Srdečně zveme všechny zájemce o studium,... Fakulta chemicko-technologická UPa, Studentská 573, Pardubice. Budova HA, posluchárna C1 (naproti recepci)
29. 01. 2020 Fakulta chemicko-technologická UPa, Studentská 573, Pardubice. Budova HA, posluchárna C1 (naproti recepci)
1. Den otevřených dveří na FChT

Srdečně zveme všechny zájemce o studium, širokou veřejnost a přátele naší fakulty na 1. Den otevřených dveří v roce 2020. Dozvíte se informace o výuce a nabízených studijních programech, o studiu, co vše naše fakulta nabízí či zajímavosti ze současnosti a bohaté historie fakulty. Pro zájemce je připravena možnost prohlídky vybraných kateder, laboratoří a vědeckých pracovišt, po kterých budou provázet naši doktorandi. Začátek je v 10:30 hodin.

2. Den otevřených dveří je připraven na 19. února 2020.

1. Den otevřených dveří na FChT
Fakulta chemicko-technologická Univerzity Pardubice
Ing. Iva Ulbrichová, CSc.