Promítání Pardubice dříve a dnes

Uložit do kalendáře 18-09-2019 17:30 18-09-2019 17:30 Czech republic/Europe Promítání Pardubice dříve a dnes Dne 18. září 2019 pořádá Vydavatelství Univerzity Pardubice promítání historických – dobových fotografií a pohlednic města Pardubice a jeho okolí (Lázně Bohdaneč, Dašice, Sezemice, Černá za Bory, Svítkov, Ohrazenice…) na dvou velkoplošných... Univerzita Pardubice Studentská 95, budova EB, posluchárna E2
18. 09. 2019 Univerzita Pardubice Studentská 95, budova EB, posluchárna E2
Promítání Pardubice dříve a dnes

Dne 18. září 2019 pořádá Vydavatelství Univerzity Pardubice promítání historických – dobových fotografií a pohlednic města Pardubice a jeho okolí (Lázně Bohdaneč, Dašice, Sezemice, Černá za Bory, Svítkov, Ohrazenice…) na dvou velkoplošných dataprojektorech.

Přes 500 unikátních pohledů do naší historie z doby Rakouska-Uherska, první republiky, 2. sv. války a socialismu na prvním promítacím plátně, se synchronizovanou projekcí dnešního stavu stejného místa pro porovnání na druhém plátně.

Celý program v přiloženém letáčku. Promítání navazuje na knihu Pardubice dříve a dnes, kterou vloni vydala naše univerzita.

Předprodej vstupenek v Turistickém informačním centru Pardubice nebo v univerzitní prodejně odborné literatury ( https://www.upce.cz/prodejna-odborne-literatury ).

Těšíme se na setkání

Ivo Holava
Vydavatelství Univerzity Pardubice

Promítání Pardubice dříve a dnes
Vydavatelství Univerzity Pardubice
Ivo Holava