Získali jsme titul "Fakulta roku 2019"

14. 11. 2019

Naše Fakulta chemicko-technologická Univerzity Pardubice získala titul „Fakulta roku 2019“ v kategorii „Chemie“. 

Touto cestou děkujeme všem studentům a absolventům, kteří se zúčastnili hlasování v soutěži Fakulta roku a jejichž hlasy vynesly fakultu opět na 1. příčku soutěže. Svědčí to o tom, že se vám na fakultě líbí či líbilo a jste na svou „Alma Mater“ hrdí.

Hlasování v projektu "Fakulta Roku" je prestižní anketa mezi studenty a čerstvými absolventy vysokých škol v České republice, kteří mimo jiné hodnotí například úroveň výuky či prostředí pro studium. Naše fakulta se mezi nejlepšími objevuje pravidelně. Výsledky tak odrážejí skutečnost, že Pardubice nabízí svým studentům kvalitní studijní zázemí, že se jim na fakultě líbí a jsou u nás spokojení.

„Být z pohledu studentů nejlepší chemickou fakultou v České republice je pro nás opravdu skvělá zpráva. Již potřetí jsme obhájili vítězství v této anketě a to je výborné hodnocení pro všechny naše zaměstnance. Tímto bych chtěl poděkovat všem našim studentům za přízeň,“ říká prof. Petr Kalenda, děkan Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice.

V anketě mohou hlasovat současní i bývalí studenti, kteří ukončili bakalářské nebo magisterské studium v posledních 24 měsících. Celkem se počet zúčastněných v této celorepublikové soutěži vyšplhal na 20.000 respondentů.

Index Fakulta roku ukazuje kromě hodnocení samotné kvality, zajímavosti a pestrosti výuky, také dostupnost studia v zahraničí. Součástí dotazníku je i hodnocení vybavenosti, administrativního zázemí a prestiže školy a názor na dodržování pravidel ze strany vedení a učitelů.

Více na http://fakultaroku.cz/zebricky/.

Fakulta chemicko-technologická
Univerzity Pardubice