Uložit do kalendáře 25-09-2020 10:00 30-10-2020 9:00 Czech republic/Europe Seminář: Vynálezy, patenty a užitné vzory na UPa a podpora jejich komercializace Vážení akademičtí pracovníci, dámy a pánové,   srdečně Vás jménem Centra transferu technologií a znalostí Univerzity Pardubice zveme na připravovaný seminář:   Vynálezy, patenty a užitné vzory na UPa a podpora...
25. 09. - 30. 10. 2020

Vážení akademičtí pracovníci, dámy a pánové,

Vynálezy, patenty a užitné vzory na UPa a podpora jejich komercializace

Na semináři se dozvíte:

• o procesech, které jsou spojeny s patenty, užitnými vzory aj. na Univerzitě Pardubice
  • o přehledu změn v závazných dokumentech UPa
  • přehled kontaktních osob CTTZ
  • informace k 3. interní výzvě GAMA (pro podání projektových návrhů)

Lektorkou bude Ing. Linda Ondráčková, Ph.D., manažerka pro rozvoj transferu technologií
Plánované termíny 25.9. od 10:00 hodin (UNIT, CB/01033) a 1.10.2020 od 9:00 hodin (FChT, HA/01064).
Další termíny seminářů budou přidány v průběhu měsíce října.

Účast na semináři je bezplatná, ale je nutné se registrovat na níže uvedeném emailu.

CTTZ
Martina Hrbáčková