ROZBĚHEJME UNIVERZITU – SOUBOJ FAKULT

Uložit do kalendáře 01-04-2021 10:00 01-05-2021 23:30 Czech republic/Europe ROZBĚHEJME UNIVERZITU – SOUBOJ FAKULT Rozběhejme spolu univerzitu! *For English scroll down* Tahle výzva je na jaro jako ušitá. Pojďme do toho společně a udělejme něco pro své zdraví i dobrou náladu. Celý duben s námi běhejte a sbírejte body pro svoji fakultu....
01. 04. - 01. 05. 2021
Akce KTS - Událost
ROZBĚHEJME UNIVERZITU – SOUBOJ FAKULT

Rozběhejme spolu univerzitu!

*For English scroll down*

Tahle výzva je na jaro jako ušitá. Pojďme do toho společně a udělejme něco pro své zdraví i dobrou náladu. Celý duben s námi běhejte a sbírejte body pro svoji fakultu. Nezáleží na tom, kolik uběhnete a za jak dlouho, ale že posílíte svoji imunitu, vyplavíte endorfiny a nadýcháte se čerstvého vzduchu. Na každý týden máme pro vás navíc připravenou společnou challenge, abychom se mohli motivovat k lepším výkonům.

Soutěžit můžou studenti i zaměstnanci. Vítězná fakulta získá pohár, nejlepší jednotlivci medaile a drobné ceny. Ale běháme hlavně pro radost!

Tak co vy na to? Jdete do toho s námi?

Jak na to: Zapněte si na mobilu jakoukoliv aplikaci, která zaznamenává trasu, a vyběhněte. Až se po běhu vydýcháte, udělejte screenshot výsledku a nahrajte ho sem do formuláře. Každý běh zapisujte do formuláře zvlášť. A nezapomeňte – hrajeme fair!

Vstupné jsou 2 kilometry!

Start: 1. 4. 2021 – a apríl to není!

Finiš: O půlnoci 1. 5. 2021

Odkaz na formulář zde:

bit.ly/RozbehejmeUniverzitu

Těšíme se na vaše výsledky!

Vaše Katedra tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice

Bring the University to speed! This call is a perfect match with the spring time. Come along and let´s do something for our fitness and good mood. Run with us through the whole April and collect points for your faculty. Distance does not matter and nor does time. What matters, is that you strengthen your immunity, wash away endorphins and inhale fresh air. We have prepared for you an each-week-challenge to motivate you for a better performance.

The university employees can take part, too. The winning faculty gets a Champions Cup, the best individuals receive medals and small tokens. However, we run for joy.

What about you? Ready to join in?

How to start: Use any application on you mobile which can record the route and start. When you catch your breath after the run, make a printscreen and upload it to the form below. Each run is recorded separately. A do not forget: we play fair!

The admission fee is 2 kilometres.

Start: 1. 4. 2021 – no April fish!

Finish: Midnight 1. 5. 2021

The form can be found on:

bit.ly/RozbehejmeUniverzitu

We look forward to your results.

Your Department of Physical Education and Sports

KTS
Mgr. Pavla Procházková
Katedra tělovýchovy a sportu (KTS) zpracovává osobní údaje v souladu s www.upce.cz/privacy-policy. Před přihlášením se na akci si prosím toto prohlášení Univerzity Pardubice k ochraně osobních údajů prostudujte. Přihlášením se na akci berete na vědomí, že pro účely zajištění této sportovní akce je nezbytné zpracování a uchování osobních údajů uvedených v propozicích. Jméno, příjmení a příslušnost k fakultě použijeme jako základní identifikaci účastníka akce a můžeme je zveřejnit formou výsledkových listin. Váš e-mail budeme používat pro komunikaci s Vámi v souvislosti s konáním akce. Dovolujeme si vás rovněž upozornit na skutečnost, že z akce může být pořízen audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům.