Den otevřených dveří na UPCE 2021 on-line

Uložit do kalendáře 10-12-2021 10:00 10-12-2021 10:00 Czech republic/Europe Den otevřených dveří na UPCE 2021 on-line Den otevřených dveří na Univerzitě Pardubice se koná pouze ON-LINE!  10. prosince od 10.00 do 18.00 ti otevřeme naše virtuální dveře a ukážeme ti, jak se studuje na vysoké!  Jestli už se nemůžeš dočkat stejně jako my, koukni... Univerzita Pardubice
10. 12. 2021 Univerzita Pardubice
dod2021
Den otevřených dveří na UPCE 2021 on-line

Den otevřených dveří na Univerzitě Pardubice se koná pouze ON-LINE!

Jestli už se nemůžeš dočkat stejně jako my, koukni mezitím na náš web ke Dnu otevřených dveří. Najdeš tam videoprohlídky fakult, kvíz i appku, která ti pomůže vybrat si obor.

Co tě čeká:
° Prohlídky fakult
° Informace o možnostech studia
° Zkušenosti od starších spolužáků
° On-line stream
° Chat

Klikni a podívej se na celý program!

Nechceš, aby ti nic uteklo? Zaregistruj se na webu a my tě včas upozorníme na všechny novinky.

Den otevřených dveří na UPCE 2021
Vstup zdarma
Univerzita Pardubice
Mgr. Lenka Čermáková
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.