Virtuální mezinárodní seminář "CHEM2CHANGE"

Uložit do kalendáře 15-03-2022 (Celý den) 16-03-2022 (Celý den) Czech republic/Europe Virtuální mezinárodní seminář "CHEM2CHANGE" CHEM2CHANGE ENVIRONMENTAL CHEMISTRY TOWARDS GLOBAL CHANGE Je nám potěšením pozvat Vás na 2. virtuální mezinárodní seminář o chemii a životním prostředí s názvem „Environmental chemistry towards global change“ nebo zkráceně „Chem2Change“,... Virtuálně na platformě ZOOM
15. 03. - 16. 03. 2022 Virtuálně na platformě ZOOM
Virtuální mezinárodní seminář "CHEM2CHANGE"

CHEM2CHANGE
ENVIRONMENTAL CHEMISTRY TOWARDS GLOBAL CHANGE

Je nám potěšením pozvat Vás na 2. virtuální mezinárodní seminář o chemii a životním prostředí s názvem „Environmental chemistry towards global change“ nebo zkráceně „Chem2Change“, který doplní dlouhou tradici mezinárodních konferencí European Meeting on Environmental Chemistry (EMEC21) organizovaných Association of Chemistry and the Environment (ACE). Uskuteční se 15. a 16. března 2022 v odpoledních hodinách na platformě Zoom.

Letošní seminář je vedený vědci na počátku kariéry a bude plný zajímavých témat z oblastí, jako jsou Globální výzvy (koronavirus, klima a obnova přírody), Instrumentální analýza a vývoj metod v chemii životního prostředí a Udržitelnost a životní prostředí (oběhové hospodářství, technologie zpracování, zemědělství a průmysl). Obsah programu se bude skládat především z ústních prezentací začínajících vědců (magisterský stupeň, doktorandi, postdoktorandi), ale také pozvaných řečníků, jakož i workshopu o mapování našich výzkumných zájmů za účelem vytvoření potenciální budoucí spolupráce a z tematických diskuzí. Bude také udělována finanční cena za nejlepší prezentaci v každé sekci.

Registrace účastníků je již otevřena a končí 8. března 2022.
Abstrakty budou přijímány do 15. února 2022 a budou zveřejněny v Knize abstraktů. Registrace je pro prezentující ZDARMA.

 

Pokud Vás naše akce zaujala, budeme rádi, když se k nám připojíte jako prezentující nebo jako účastník a přispějete tak k pozitivní změně!

Veškeré informace naleznete na našich webových stránkách.

Těšíme se na vás v březnu 2022 na ZOOM.

Virtuální mezinárodní seminář "CHEM2CHANGE"
Association of Chemistry and the Environment (ACE)
Ing. Frederika Mišíková