Výstava obrazů "Cesta skleněnými příběhy"

Uložit do kalendáře 30-09-2022 16:15 31-12-2022 0:00 Czech republic/Europe Výstava obrazů "Cesta skleněnými příběhy" Dagmar Kocůrková je astroložka a malířka. Její láskou je výtvarné zpracování skla. Věnuje se výtvarnictví od svých dvaceti let. Inspiruje se svým vnitřním světem, vesmírem, přírodou a životem. Má za sebou řadu autorských výstav. Za mile... Fakulta chemicko-technologická Pardubice, prostor u Posluchárny Jana Palacha (C1)
30. 09. - 31. 12. 2022 Fakulta chemicko-technologická Pardubice, prostor u Posluchárny Jana Palacha (C1)
Výstava obrazů "Cesta skleněnými příběhy"

Věnuje se výtvarnictví od svých dvaceti let. Inspiruje se svým vnitřním světem, vesmírem, přírodou a životem. Má za sebou řadu autorských výstav. Za mile významnou považuje spolupráci s prof. Jaroslavem Svobodou, v jehož Glass galerii Karlov měla prezentace a výstavy svých prací. Několikrát vystavovala v galerii Stvol u prof. Bořka Šípka, dále také na zámku Karlova Koruna u rodiny Kinských a v Gočárově pavilonu v Lázních Bohdaneč. Baví jí návrhy interiérů s obrazy na míru a práce s prostorem.

Vernisáž proběhla 30. září 2022 a výstava bude k vidění až do konce roku.

FChT UPCE
Jarmila Jiravová - kurátorka výstavy