Běh Univerzity Pardubice 2022

Uložit do kalendáře 08-10-2022 9:00 08-10-2022 9:00 Czech republic/Europe Běh Univerzity Pardubice 2022 Běh Univerzity Pardubice je sportovně společenskou humanitární akcí navazující na sérii Běhů Terryho Foxe, které v České republice úspěšně probíhaly v letech 1993 až 2007 a v Pardubicích po deset let. Dále běh pokračoval pod názvem... Pernštýnské náměstí Pardubice
08. 10. 2022 Pernštýnské náměstí Pardubice
Akce KTS - Událost
Běh Univerzity Pardubice 2022

Běh Univerzity Pardubice je sportovně společenskou humanitární akcí navazující na sérii Běhů Terryho Foxe, které v České republice úspěšně probíhaly v letech 1993 až 2007 a v Pardubicích po deset let. Dále běh pokračoval pod názvem Běh naděje. Tradiční běh pro zdraví a na podporu výzkumu léčení rakoviny, dnes na podporu domácích hospiců, probíhá v rámci programu podzimní části Městských slavností Pardubic.

Na trasu „Běhu Univerzity Pardubice“ se mohou vydat v sobotu 8. října 2022 z Pernštýnského náměstí všichni, sportovci i nesportovci, zdolat ji během, chůzí, jízdou na kole či koloběžce, neboť se jedná o nesoutěžní akci. První start se koná na Pernštýnském náměstí v 10:00 hodin pro běžce (cca 2500m). Další start je v 10:30 hodin pro cyklisty a koloběžky (cca 3000m). Prezentace začíná v 9:00 hodin.

Připraven je doprovodný program Fakulty zdravotnických studií, děvčat z Univerzitního sportovního klubu a Taneční a pohybové skupiny Hroch. Na zaregistrované účastníky čekají tradičně drobné dárky. Běh pořádá za přispění města Pardubice, pomoci KON, Univerzita Pardubice a USK Pardubice.

KTS, USK
Mgr. Petr Filip
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.