Soutěž Fakulta roku: Pošlete hlas, jdeme za obhajobou!

28. 6. 2021

Hlasujte

 

Líbí se ti studium na naší fakultě? Chceš podpořit fakultu v prestižním hlasování o "Fakultu roku 2021"? Tak hlasuj  a podpoř svou fakultu.

Desátým rokem mohou studenti a absolventi hlasovat v soutěži Fakulta roku. V prestižní anketě hodnotí nejen kvalitu výuky, ale také prostředí, ve kterém se vzdělávají. A právě hodnocení studentů a čerstvých absolventů představuje zásadní kritérium, kterým se mohou řídit i budoucí vysokoškoláci při výběru školy.

Tři fakulty Univerzity Pardubice se v předchozích letech dostaly na stupně vítězů. Naše fakulta obsadila v minulých ročnících hned třikrát 1. místo a několikrát jsme byli na bedně. V posledním ročníku ankety jsme to byli právě my, kdo kraloval fakultám v kategorii Chemie. Svědčí to o tom, že jste na svou „Alma Mater“ hrdí. Získali jsme titul Fakula roku 2019. Ve stejném roce si vítězství v kategorii odnesla i Fakulta zdravotnických studií a do čela se dostala poprvé v historii soutěže. A prvenství v jednom z ročníků patří i Fakultě restaurování, která sídlí v Litomyšli.

V anketě mohou hlasovat současní i bývalí studenti, kteří ukončili bakalářské nebo magisterské studium v posledních 24 měsících. Index Fakulta roku ukazuje kromě hodnocení samotné kvality, zajímavosti a pestrosti výuky, také dostupnost studia v zahraničí.

Pojďte do toho s námi a podpořte fakultu! Hlasujte na https://fakultaroku.cz/ do 31. července 2021.

Dejte hlasováním vědět i jiným studentům, kteří se třeba teprve chystají na VŠ studium po střední škole, že studovat v Pardubicích se vyplatí.

Děkujeme za hlasy a jdeme za obhajobou ...