dsc1398112433.jpg
Univerzita Pardubice kontakt

Kariérní centrum Univerzity Pardubice a Fakulta chemicko–technologická připravili přípravné vstupní a orientační semináře pro studenty, kteří vstupují do prvního ročníku.

Kapacita je naplněna, děkujeme za váš zájem!

Účastníky čeká bohatý program, který zahrnuje seznámení se s prostředím univerzity formou prohlídky areálu, fakulty, laboratoří a knihovny a sportovšť. Studenti se seznámí s nabídkou Kariérního centra Univerzity Pardubice a APUPA Akademické poradny Univerzity Pardubice pro studenty.

Dozví se o možnostech programu Erasmus+, který jim umožní na čas vycestovat na vybranou zahraniční univerzitu.

Dále je budou čekat tréninky komunikačních a prezentačních dovednosti, týmové práce a seznámí se s principy time managmentu, které jistě využijí při organizaci svého studia. Nebudou chybět sportovní aktivity a ve volném čase se seznámí i s městem Pardubice.

Studenti budou ubytování na vysokoškolských kolejích, stravovat se budou v kampusu univerzity.

Akce je pro přihlášené studenty zdarma, náklady jsou hrazeny z projektu OP VVV „Rozvoj kvality vzdělávání, hodnocení a strategického řízení na Univerzitě Pardubice, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002320“