Studentská konference VĚDĚNÍ MLADÝM

Uložit do kalendáře 08-11-2018 9:00 08-11-2018 9:00 Czech republic/Europe Studentská konference VĚDĚNÍ MLADÝM Univerzita Pardubice ve spolupráci s dvojicí studentů Fakulty chemicko-technologické pořádá ve čtvrtek 8. listopadu šestou studentskou konferenci VĚDĚNÍ MLADÝM. Je určená především mladým talentovaným středoškolákům, kteří se sjedou na... Aula Arnošta z Pardubic
08. 11. 2018 Aula Arnošta z Pardubic

Univerzita Pardubice ve spolupráci s dvojicí studentů Fakulty chemicko-technologické pořádá ve čtvrtek 8. listopadu šestou studentskou konferenci VĚDĚNÍ MLADÝM. Je určená především mladým talentovaným středoškolákům, kteří se sjedou na Univerzitu Pardubice na přehlídku výsledků svých prvních vědeckých prací a vyzkoušeli si vědeckou komunikaci.

V průběhu dne zazní z úst nadějných mladých vědeckých talentů celá řada zajímavých témat, které budou rozděleny do ústní a posterové (vývěskové) sekce. Některé práce představují současně úspěšné výstupy různých úrovní středoškolských soutěží – oblastních, národních i mezinárodních, a jsou výsledkem spolupráce s některými odbornými pracovišti fakult Univerzity Pardubice. Prezentovat výsledky své práce budou ale i studenti, kteří jsou na podobné odborné akci poprvé.

Konferenci připravili pro své středoškolské kolegy sami pardubičtí vysokoškoláci, aby se mladí lidé s hlubším zájmem o vědu a nejrůznější obory lidského vědění poznali, aktivně sdíleli výsledky svých prací, podpořili se navzájem v badatelské činnosti i veřejném odborném vystupování, mohli si vyměnit první odborné poznatky a zkušenosti a zažili reálnou odbornou konferenci.

Více informací i přihlašovací formulář přímo na stránkách studentské konference - https://bravo.upce.cz/cs/studentska-konference-vedeni-mladym-3.

Akce je součástí festivalu Týden vědy a techniky AV ČR. Prohlédněte si informace a program festivalu.

Univerzita Pardubice
Ing. arch. Iva Svobodová
466 036 482
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.