UPCE On Air

UPCE On Air – Podcast Univerzity Pardubice s inspirativními osobnostmi

Který z našich vědců pomáhá s diagnostikováním rakoviny? Věděli jste, že jeden z profesorů je vášnivý fotograf? Kdo ze studentů pro ostatní zařídil levnější jízdenky v MHD?

V univerzitním podcastu UPCE On Air najdete rozhovory se zajímavými osobnostmi. Zpovídáme pro vás úspěšné vědce, pedagogy, absolventy univerzity nebo její současné studenty. Ptáme se nejen na jejich práci a studium. Zajímá nás taky, jakým aktivitám, které byste od nich často nečekali, se věnují ve volném čase.

Dvakrát do měsíce najdete v pondělí od 17. hodin premiérově na univerzitních kanálech rozhovor s univerzitní osobností.

Pusťte si UPCE On Air


Do uší na Spotify profilu Univerzity Pardubice

Poslouchat

Jako video na YouTube kanálu Univerzity Pardubice

Zhlédnout

Koho si poslechnete příště

Vladan Hanulík, Ústav historických věd, Fakulta filozofická. Co byla největší krádež v dějinách medicíny, která nakonec položila základ pro preventivní praxi standardní medicíny? Jaké léčebné praktiky v historii byly kuriózní? Jak vnímali své tělo naši předkové a jak ho vnímáme dnes? Hostem dalšího dílu podcastu UPCE On Air je historik Vladan Hanulík z Fakulty filozofické Univerzity Pardubice, který je odborníkem na dějiny těla a medicíny
Prof. Karel Rýdl z Fakulty filozofické. Jeho odborným zájmem jsou dějiny výchovy a vzdělávání, vývoj školství v zahraničí, školský management, v němž se soustředí na problematiku pojetí kvality a jejího hodnocení.
true