Veletrh pracovních příležitostí KONTAKT 2019

Uložit do kalendáře 13-03-2019 9:00 13-03-2019 9:00 Czech republic/Europe Veletrh pracovních příležitostí KONTAKT 2019 Již tradiční jarní univerzitní akce, veletrh pracovních příležitostí KONTAKT, se blíží. Ve středu 13. 3. 2019 se setkají zástupci 53 firem různého zaměření se studenty a absolventy Univerzity Pardubice, kteří se zajímají o možnosti... Aula Univerzity Pardubice, foyre FCHT
13. 03. 2019 Aula Univerzity Pardubice, foyre FCHT

Ve středu 13. 3. 2019 se setkají zástupci 53 firem různého zaměření se studenty a absolventy Univerzity Pardubice, kteří se zajímají o možnosti svého budoucího profesního působení.

Veletrh bude probíhat od 9.00 do 15 hodin na dvou místech a to v prostorách univerzitní auly a ve foyer Fakulty chemicko-technologické.

Studenti se budou moci osobně představit personálním manažerům jednotlivých firem, předat jim svůj životopis a zeptat se na podrobné pracovní podmínky i samotný průběh přijímacího řízení. Studenti nižších ročníků si zde mohou domluvit odbornou praxi či stáž, vyzkoušet si, jak sami sebe prezentovat, co nabídnout, na co si dát pozor, ale hlavně získat potřebné kontakty a zorientovat se v nabídce a poptávce aktuálních pracovních pozic.

Kromě osobních konzultací s personálními manažery jednotlivých firem, je pro návštěvníky připravený i doprovodný program -  např. konzultace životopisu s odborníky, zkouška pohovoru nanečisto nebo navštívit připravené přednášky. Novinkou letošního ročníku je možnost zkonzultovat svůj podnikatelský záměr nebo si nechat udělat profesionální fotografii pro své CV nebo LinkedIn profil a to včetně využití služeb vizážistky.

Každý návštěvník veletrhu získá katalog na zúčastněné firmy. Jako bonus čekají na studenty i různé soutěže o ceny.

Další informace k veletrhu KONTAKT 2019 jsou k dispozici na webu Univerzity Pardubice: http://kontakt.upce.cz

Vstup zdarma
FES, FCHT
Ivana Veselá, Iva Ulbrichová
466036454
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.