f0_uvodni_snimek_144261.png

Září 2021

Řešení projektu bylo úspěšně ukončeno.

Květen – Srpen 2021

Probíhají obhajoby diplomových prací studentů 2. ročníku navazujícího magisterského studijního programu Ekonomika a management podniků chemického průmyslu a bakalářských prací studentů 3. ročníku bakalářského studijního programu Chemické a procesní inženýrství, oboru Ekonomika a management chemických a potravinářských podniků, které jsou mimo jiné věnovány tématu „Sdílená ekonomika“.

Březen 2021

Členové řešitelského týmu se ve dnech 25. – 26. 3. 2021 plánují zúčastnit mezinárodní on-line vědecké konference Hradecké ekonomické dny 2021 se svými příspěvky věnovanými sdílené ekonomice.

Listopad 2020

Dne 2. 11. 2020 od 10.00 hod. proběhne online přednáška doc. Ing. Liběny Tetřevové, Ph.D. na téma „Sdílení v kontextu environmentálních a sociálních dopadů“, a to přes aplikaci MS Teams.  Zájemci hlaste se na libena.tetrevova@upce.cz.

Červen – Září 2020

Probíhají obhajoby diplomových a bakalářských prací studentů 2. ročníku navazujícího magisterského a 3. ročníku bakalářského studijního programu Ekonomika a management chemických a potravinářských podniků, které jsou mimo jiné věnovány tématu „Sdílená ekonomika“.

Prosinec 2019

Posterová prezentace dokumentující naše projektové aktivity a výstupy naší práce je k vidění na Katedře ekonomiky a managementu chemického a potravinářského průmyslu, budova G, 2. nadzemní podlaží.

Září 2019

Právě probíhá dotazníkové šetření ke zjištění známosti a zkušeností občanů České republiky se sdílenou ekonomikou a jejich postojů vůči ní. Máte-li zájem se šetření zúčastnit, vyplňte, prosím dotazník na https://pruzkum.upce.cz/index.php/218562?lang=cs

Všem děkujeme za spolupráci!

Květen 2019

Náš tým byl úspěšný a získal podporu z programu Vzdělávání Fondů EHP 2014-2021 na realizaci projektu institucionální spolupráce s názvem „Inovace výukových metod a znalostí na Univerzitě Pardubice – INEMSUP“. Na tomto projektu participují mimo jiné naši islandští kolegové z iniciativy COST.