default alt fcht

Katedra anorganické technologie
Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice

pořádá

14.ročník konference o speciálních anorganických pigmentech a práškových materiálech, který se uskuteční  20. září 2012

Konference je zaměřena na pigmenty a jejich aplikace, chemické a fyzikální hodnocení pigmentů a práškových materiálů, surovin pro jejich výrobu, ekologické aspekty jejich výroby a použití. Na konferenci lze prezentovat také výsledky vědecko-výzkumné činnosti z oblasti keramiky, povrchových úprav keramiky či žáruvzdorných materiálů.

Pro přednášku je plánován časový rozsah 20 minut.

Pro postery jsou k dispozici panely o rozměrech 1 x 1 m.

Místo konání konference:
Fakulta chemicko-technologická (2. NP budovy HA, posluchárna C3), Univerzita Pardubice, Studentská 573, Pardubice.

Organizačním garantem konference je prof. Ing. Petra Šulcová, Ph.D.

Pozvánka (PDF)
Přihláška (DOC)
Pokyny pro Sborník (PDF)

Vážené kolegyně a kolegové, milí přátelé,

jménem pigmentářského pracoviště Katedry anorganické technologie Fakulty chemicko - technologické Univerzity Pardubice Vás srdečně zvu na 14. ročník konference    o speciálních anorganických pigmentech a práškových materiálech, který se bude konat dne 20. září 2012 v areálu Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice (Studentská 573) v Pardubicích.

Předmětem konference jsou pigmenty a jejich aplikace, chemické a fyzikální hodnocení pigmentů a práškových materiálů, ekologické aspekty jejich výroby a použití. Na konferenci lze prezentovat také výsledky vědecko-výzkumné činnosti z oblasti keramiky, povrchových úprav keramiky či žáruvzdorných materiálů. Součástí konference je vedle přednáškové části také posterová sekce.

Ráda bych Vás v této souvislosti oslovila ve smyslu Vaší aktivní účasti formou přednášky či posteru, neboť jako odborník v oboru máte určitě zkušenosti a znalosti, které mohou ostatním zájemcům z oblasti pigmentů a jejich aplikací či práškových materiálů, být ku prospěchu. Pro přednášku je plánován časový rozsah 20 minut a pro prezentaci bude k dispozici datový projektor, popř. zpětný projektor.

Všechny příspěvky prezentované na konferenci budou opět uveřejněny ve sborníku s ISBN. Pokyny pro přípravu příspěvků do sborníku jsou připojeny a lze je najít také na internetové adrese: www.upce.cz/~kant/. Termín pro zasílání příspěvků je 12.8.2012.

Věřím, že naše pozvání uvítáte a aktivně se konference zúčastníte.

prof. Ing. Petra Šulcová, Ph.D.