100 %
buněk pro vědu
671
rozbitých baněk ročně
13 466
úspěšných absolventů
1.
místo Fakulta roku 2019

Naše Fakulta chemicko-technologická Univerzity Pardubice získala titul „Fakulta roku 2019“ v kategorii „Chemie“. 

Touto cestou děkujeme všem studentům a absolventům, kteří se zúčastnili hlasování v soutěži Fakulta roku a jejichž hlasy vynesly fakultu opět na 1. příčku soutěže. Svědčí to o tom, že se vám na fakultě líbí či líbilo a jste na svou „Alma Mater“ hrdí.

Hlasování v projektu "Fakulta Roku" je prestižní anketa mezi studenty a čerstvými absolventy vysokých škol v České republice, kteří mimo jiné hodnotí například úroveň výuky či prostředí pro studium. Naše fakulta se mezi nejlepšími objevuje pravidelně. Výsledky tak odrážejí skutečnost, že Pardubice nabízí svým studentům kvalitní studijní zázemí, že se jim na fakultě líbí a jsou u nás spokojení.

„Být z pohledu studentů nejlepší chemickou fakultou v České republice je pro nás opravdu skvělá zpráva. Již potřetí jsme obhájili vítězství v této anketě a to je výborné hodnocení pro všechny naše zaměstnance. Tímto bych chtěl poděkovat všem našim studentům za přízeň,“ říká prof. Petr Kalenda, děkan Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice.

V anketě mohou hlasovat současní i bývalí studenti, kteří ukončili bakalářské nebo magisterské studium v posledních 24 měsících. Celkem se počet zúčastněných v této celorepublikové soutěži vyšplhal na 20.000 respondentů.

Index Fakulta roku ukazuje kromě hodnocení samotné kvality, zajímavosti a pestrosti výuky, také dostupnost studia v zahraničí. Součástí dotazníku je i hodnocení vybavenosti, administrativního zázemí a prestiže školy a názor na dodržování pravidel ze strany vedení a učitelů.

Více na http://fakultaroku.cz/zebricky/.

true

Fakulta chemicko-technologická Univerzity Pardubice vám má co nabídnout. Kromě dlouholeté tradice má totiž hlavně moderní současnost.

 

Proč by se vám naše fakulta mohla líbit?

- Máme zvuk a renomé doma i ve světě. S diplomem od nás seženete snadno práci kdekoliv.

- V našich špičkových laboratořích děláme věci, které znáte zatím jen z filmu.

- Spolupracujeme v praxi s řadou významných firem a společností, které se dlouhodobě zajímají o naše absolvety.

- V rámci řady studijních stáží a projektů můžeš bez problémů studovat i v zahraničí.

- A co studentský život mimo studium? U nás se zkrátka nudit nebudete.

To vše vám umožní více než čtyři desítky oborů, kterým se v rámci studia můžete věnovat. Ovládáme nanotechnologie i biochemii. Nabízíme řadu unikátních oborů, které můžete studovat jen na naší fakultě.

Proč studovat u nás?

Úspěšní absolventi

Máme zvuk doma i ve světě. Naši absolventi patří ke špičce. S diplomem od nás seženeš snadno pracovní uplatnění a nastartuješ svou budoucnost.

Špičkové laboratoře

V našich špičkových a moderních laboratořích děláme věci, které znáš zatím jen z filmu. Tak pojď do té praxe s námi.

Praxe v zahraničí

Spolupracujeme s řadou významných českých firem, ale i se zahraničními univerzitami. Studium v zahraničí a různé studijní stáže jsou u nás běžné.

Studentský život

Studium je u nás i spousta zábavy. Prožij svůj studentský život na naší fakultě. U nás se nudit nebudeš.

Co u nás můžeš studovat?


Rozšířit fotografii: 
true

Líbí se ti Fakulta chemicko - technologická ?

Představujeme Evolupci! Web, kde se dočteš vše o přijímačkách, oborech a najdeš tam i e-přihlášku ke studiu.