Den otevřených dveří

Jako tradičně proběhnou v lednu a únoru na naší fakultě dva dny otevřených dveří. Zveme k návštěvě a prohlídce Fakulty chemicko-technologické Upa všechny zájemce o studium, rodiče i širokou veřejnost.

Dozvíte se informace o studiu na naší fakultě, informace o nabízených studijních programech, o tom co studium u nás obnáší a co vše vám naše fakulta může a chce nabídnout.  Poté si budete moci prohlédnout s našimi doktorandy vybrané katedry, laboratoře a vědecká pracoviště.

"Dny otevřených dveří 2019" zlákaly dohromady přes 500 návštěvníků.


 

A jaké to bylo?
Dny otevřených dveří pro veřejnost byly v letošním roce naplánovány na dvě středy - 30. ledna a 13. února. Mimo tyto dva termíny nás také v průběhu ledna navštívilo se svými studenty i několik chemicky zaměřených středních škol při samostaných exkurzích.

Začátek dne otevřených dveří byl tradičně v naší největší posluchárně C1, kde se návštěvníci seznámili nejen s Pardubicemi a univerzitním kampusem, ale samozřejmě hlavně s naší fakultou. Dozvěděli se jaké studijní programy lze u nás studovat, co studium na naší fakultě obnáší či jak si podat přihlášku. Ale krom těch vážných témat přišla řeč i na méně vážná, ale neméně důležitá témata. Třeba kam se naši studenti v kampusu chodí rádi bavit a proč je mezi nimi tak oblíbený rum. 

V závěru jsme zodpověděli spoustu zajímavých dotazů a potom si již průvodci z řad našich zaměstnanců a doktorandů mohli vzít návštěvníky na prohlídkové trasy po katedrách a laboratořích.

Děkujeme všem za návštěvu a těšíme se na další setkání.

true
Rozšířit fotografii: 
true