Přijď se k nám podívat ...

Jako tradičně proběhnou v lednu a v únoru na naší fakultě dva dny otevřených dveří. Zveme k návštěvě a prohlídce Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice všechny zájemce o studium, rodiče i širokou veřejnost.

Vše začíná v naší největší posluchárně C1, kde se dozvíš informace o studiu na naší fakultě, o nabízených studijních programech, o tom, co studium u nás obnáší a jak ho nejlépe a v pohodě zvládnout. Jednoduše zjistíš vše, co Ti naše fakulta může a chce nabídnout. 

Poté si budeš moci prohlédnout s našimi ochotnými doktorandy vybrané katedry, laboratoře a vědecká pracoviště, které jsou samozřejmě nedílnou součástí studia a kde budeš trávit spoustu času ze svého pardubického studentského života. Samozřejmě i jich se můžeš optat, jak se jim u nás studuje a jak právě oni vše okolo studia u nás vidí. Určitě Ti rádi prozradí třeba i to, kde se nachází nejbližší studentský bar.

My Jsme připraveni udělat vše pro to, aby se u nás studenti během svých studií cítili jako doma. A co Ty? 

 

27. ledna a 10. února 2021 v 10:30 hodin - posluchárna C1

- věříme, že Dny otevřených dveří budou moci proběhnout v normálním režimu, ale v případě nepříznivé epidemiologické situace budeme včas informovat o náhradním řešení

Rozšířit fotografii: 
true