icct125757.jpg
Mikulov, Hotel Galant kontakt

Sedmý ročník mezinárodní konference navazuje na dlouholetou tradici chemicko-technologických konferencí a klade si za cíl seznamovat odbornou veřejnost s klíčovými výzvami a problémy chemie a energetiky v mezinárodním kontextu. Posláním konference je též rozvíjet vzájemnou informovanost a přeshraniční spolupráci mezi pracovníky a studenty z různých chemických oborů a regionů. Záměrem je v neposlední řadě cíleně podporovat diskusi a motivovat ke spolupráci představitele chemického průmyslu (včetně malých a středních podniků), akademické sféry, vzdělávacích organizací i vládních institucí. Důležitá je přitom výměna znalostí a zkušeností v celoevropském měřítku, jak to odpovídá otevřenému prostoru chemie v moderních technologiích, ve sdílení informací, při obchodní výměně a zejména v neomezené mezinárodní mobilitě chemických odborníků.