kontakt_128979.png

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rádi bychom vás informovali, že se na Univerzitě Pardubice uskuteční tradiční veletrh pracovních příležitostí KONTAKT 2019. Během akce se mohou vysokoškoláci seznámit s 53 firmami různého zaměření a jejich zástupci poskytnou kompletní informace studentům a absolventům.

Studenti mají možnost osobně se představit personálním manažerům jednotlivých firem, předat jim svůj životopis a zeptat se na podrobné pracovní podmínky i samotný průběh přijímacího řízení. Studenti nižších ročníků si zde mohou domluvit odbornou praxi či stáž, vyzkoušet si, jak sami sebe prezentovat, ale hlavně získat potřebné kontakty a zorientovat se v nabídce a poptávce aktuálních pracovních pozic.

KDY: 13. března od 9 do 15 hodin

KDE: Prostory univerzitní auly (Studentská 519) a Fakulty chemicko-technologické (Studentská 573)

Pardubice 8. března 2019

Mgr. Lenka Čermáková