obr1za-studenty-miri-na-veletrh-kontakt-desitky-firemarchiv-upce93122.jpg

Téměř šedesát různých společností se představí vysokoškolákům Univerzity Pardubice během veletrhu KONTAKT. Akce, která má mnohaletou tradici, propojí budoucí zaměstnavatele se studenty a absolventy Univerzity Pardubice už příští týden ve středu 20. března.

Vysokoškolské studenty a studentky čeká během jediného dne unikátní příležitost osobně se představit personálním manažerům desítek firem a diskutovat podrobně o pracovních podmínkách a podmínkách přijetí. Mohou zjistit, jaké mají zaměstnavatelé požadavky na čerstvé absolventy a třeba i najít budoucí zaměstnání.

V doprovodném programu mohou studenti konzultovat s experty svoje životopisy nebo profily na síti LinkedIn. Vyzkouší si třeba také pracovní pohovor nanečisto se zkušeným personalistou a k tomu budou mít šanci si pořídit profesionální fotografie pro svoje pracovní životopisy. Čekají na ně i tipy na trainee programy, odborné praxe, stáže nebo výběr témat pro diplomové práce.

Během veletrhu KONTAKT mohou studenti navštívit odborné přednášky firem, které budou zaměřené do oblasti informatiky, ekonomie, chemie a dopravy. Jako bonus je čekají různé soutěže o ceny a každý návštěvník veletrhu získá rovněž katalog s kontakty na firmy, které byly součástí veletrhu.

Na organizaci veletrhu pracovních příležitostí KONTAKT 2024 Univerzity Pardubice – spolupracují Fakulta ekonomicko-správní, Fakulta chemicko-technologická, Dopravní fakulta Jana Pernera a Fakulta elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice.

KDY: 20. března 2024   9 - 15 h

KDE: Pardubice - Aula Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice a Fakulta chemicko-technologická

Podrobný program veletrhu najdete na webu KONTAKT 2024 | Univerzita Pardubice (upce.cz)

Pardubice 13. března 2024