default alt fcht

Published: 11.10.2017

Pamětní medaili fakulty se rozhodl děkan prof. Ing. Petr Kalenda, CSc. udělit u příležitosti významného životního jubilea doc. RNDr. Jiřímu Dostálovi, CSc., děkanovi Fakulty logistiky a krizového řízení v Uherském Hradišti Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, který je dlouholetým členem několika vědeckých rad Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice.

obr
doc. RNDr. Jiří Dostál, CSc. a děkan FChT prof. Ing. Petr Kalenda, CSc.

Druhá medaile pak byla udělena autorskému týmu ve složení Ing. Marek Bouška, Ph.D., doc. Ing. Libor Dostál, Ph.D., Ing. Zdeňka Růžičková, Ph.D. a doc. Ing. Roman Jambor, Ph.D. za článek s názvem „Intramolecularly Coordinated Organotin Tellurides: Stable or Unstable?“, který byl publikován v prestižním vědeckém časopise Angewandte Chemie International Edition a oceněn v rámci hodnocení výsledků výzkumných organizací za rok 2016 jako excelentní.

Ing. Marek Bouška, Ph.D., doc. Ing. Libor Dostál, Ph.D. a
doc. Ing. Roman Jambor, Ph.D. přebírají ocenění