default alt fcht

Published: 10.10.2017

Od úterý 10. října zástupci Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice prezentují možnosti vysokoškolského studia v Pardubicích na mezinárodním veletrhu AKADÉMIA 2017 v Bratislavě. Studentům ze Slovenska budou studijní programy a oborů fakulty nabízet až do čtvrtka 12. října.

„Pro zájemce ze Slovenska je naše Fakulta chemicko-technologická stále atraktivní, a to jak svou širokou nabídkou studijních oborů, tak snadnou dostupností. Cesta z Bratislavy do Pardubic totiž trvá pouhé tři hodiny vlakem,“ uvedla koordinátorka účasti Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice Iva Ulbrichová, a dodává, že téměř polovina studentů ze Slovenska, kteří celkově studují na Univerzitě Pardubice, si jako přípravu na své budoucí povolání vybrala právě některý z oborů této fakulty.

„Fakulta chemicko-technologická se slovenského veletrhu Akadémia účastní tradičně – letos již pošestnácté. Její zástupci budou poskytovat všem zájemcům podrobné informace o možnostech studia na fakultě a přijímacích zkouškách pro příští akademický rok 2018/2019. Zájemci získají i další informace o univerzitě, zázemí, životě v kampusu i v Pardubicích,“ doplnila Iva Ulbrichová.

Studenti i akademičtí pracovníci Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice budou návštěvníkům veletrhu k dispozici na stánku číslo 20.

Šanci zorientovat se v nabídce slovenských, českých i dalších zahraničních vysokých škol mají uchazeči o studium na Slovensku od úterý 10. až do čtvrtka 12. října. Veletrh Akadémia jim v koncentrované podobě představí také nabídku dalších vzdělávacích institucí. Vybírat přitom mohou mezi vzdělávacími kurzy včetně pracovních možností a zaměstnání.

Bližší informace k účasti na slovenském veletrhu Akadémia:
Ing. Iva Ulbrichová, CSc.
Fakulta chemicko-technologická UPa
telefon 466 037 514