default alt fcht

Published: 05.09.2012

Univerzita Pardubice, Fakulta chemicko-technologická

přijme pro Katedru biologických a biochemických věd 1  pracovníka/pracovnici na pozici

LABORATORNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

v oboru buněčné biologie

Charakteristika práce: práce v laboratoři buněčných kultur; práce na průtokovém cytometru; příprava laboratorních úloh z oboru cytologie, buněčné diagnostiky a transfúzního lékařství pro studenty.

Požadujeme:

• středoškolské vzdělání v oboru (SZŠ - obor laborant) nebo absolvent bakalář přírodovědně zaměřeného oboru (biologie, mikrobiologie, biomedicínské obory)
  • zkušenosti z laboratoře buněčných nebo tkáňových kultur výhodou
  • praxe v oboru vítána
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost Aj
  • pracovitost, spolehlivost
  • samostatnost

Nabízíme:

• zajímavou práci v nových a moderně vybavených učebnách a laboratořích (i laboratoře BSL 3)
  • práce v příjemném kolektivu
  • mzdové ohodnocení dle vnitřního mzdového předpisu univerzity s možností navýšení osobního ohodnocení v souvislosti se zapojením do výzkumné činnosti katedry, fakulty