default alt fcht

Published: 05.11.2015

Dne 2. října 2015 bylo podepsáno Memorandum o vzájemné spolupráci mezi Fakultou chemicko-technologickou Univerzity Pardubice a farmaceutickou firmou Pfizer. Děkan Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice, prof. Ing. Petr Kalenda, CSc. a  John Raney, generální ředitel Pfizer Česká republika podpisem Memoranda stvrdili vědeckou a výzkumnou spolupráci na příští období.

Partnerství umožní výměnu cenných informací  v oblasti biotechnologií a farmakologie. Předmětem spolupráce je rovněž podpora nejlepších studentských prací v těchto oblastech. Studentům Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice se tak naskýtá možnost jak rozšířit a uplatnit své vědomosti v další z prestižních firem s mezinárodním významem. Podrobnější informace o podpisu Memoranda jsou uvedeny zde.

obrobr
obr