Gaudeamus Praha 2023

Uložit do kalendáře 24-01-2023 13:30 26-01-2023 13:30 Czech republic/Europe Gaudeamus Praha 2023 Kam na vysokou? Přece do Pardubic! I tentokrát se vás chystáme na veletrhu Gaudeamus přesvědčit, že právě UPCE je ta správná volba. Stavte se na našem stánku na výstavišti v Praze v Letňanech. Poznáte nás podle kšand, sympatických studentů a...
24. 01. - 26. 01. 2023
Gaudeamus Praha 2023

Kam na vysokou? Přece do Pardubic! I tentokrát se vás chystáme na veletrhu Gaudeamus přesvědčit, že právě UPCE je ta správná volba. Stavte se na našem stánku na výstavišti v Praze v Letňanech. Poznáte nás podle kšand, sympatických studentů a vůně perníkového cappucina 

Čekáme na vás od 24. do 26. ledna na výstavišti v Praze. Zde se budeme s našimi sedmi fakultami prezentovat na veletrhu vzdělávání GAUDEAMUS 2023! Zastavte se na našem stánku a ptejte se na cokoliv. Přijď a najdi svoji identitu!

Našich sedm fakult vám předá všechny potřebné informace ke studiu a přijímacímu řízení pro příští akademický rok 2023/2024.

Na moderním stánku si zájemci o studium popovídají se současnými studenty z jednotlivých fakult, dozvědí se potřebné o studijní nabídce, o studijním životě i volnočasových aktivitách, které pardubický kampusu nabízí a podívají se na webové stránky speciálně určené uchazečům o studium studuj.upce.cz.

SOUTĚŽ nechej tu svůj #UPCE otisk

  1. Nechej svůj otisk na fotostěně v naší expozici.
  2. Originálně se na místě vyfoť.
  3. Označ nás @upce_cz a postni na Instagram. 
  4. Vyhraj každý den stylovou mikinu a snapback z kolekce Univerzity Pardubice. 

Každý den od 24. do 26. ledna 2023 vybereme z uveřejněných příspěvků z Gaudeamu Praha 2023 na Instagramu s označením @upce_cz jednoho výherce. Výherce obdrží mikinu a snapback z kolekce Univerzity Pardubice a obeznámíme ho zprávou na Instagramu. Mikinu nebo snapback obdrží osoba, která je majitelem účtu, ze kterého byl příspěvek publikován. Nemáš veřejný profil na Instagramu? Pošli nám screenshot tvého příspěvku, story nebo videa do directu. 

Nerozhodným studentům pomůže Testovací centrum a Poradenský servis. Každý student si může udělat elektronický test předpokladů pro studium a zjistit, na které obory se nejlépe hodí. V Poradenském servisu je připraven tým poradců, který studentům na základě výsledků testu pomůže vybrat vhodnou školu, fakultu, nebo studijní obor.

Veletrh je určen zejména studentům III. a IV. ročníků středních škol, ale také dalším zájemcům o další vzdělávání nejrůznějších věkových kategorií, také výchovným poradcům a odborníkům ze školství.

Gaudeamus Praha 2023
Univerzita Pardubice
Univerzita Pardubice