bez_nazvu-1_145664.jpg

Published: 27.03.2020

Aktuální info pro nové uchazeče o studium a studenty naší fakulty:

Vzhledem ke vzniklé situaci v České republice a ve světě se snažíme flexibilně reagovat a prodlužujeme termíny podávání přihlášek! Cílem tohoto rozhodnutí vedení fakulty je maximálně umožnit studentům, vzhledem k aktuálně nepříznivé situaci ve společnosti, aby mohli své přihlášky zasílat i po původně plánovaném termínu. Věříme, že si tak snáze najdete cestu podat si přihlášku a začít svou budoucnost studiem chemie právě u nás.

• Prodlužujeme možnost podávání přihlášek do bakalářských studijních programů o měsíc, tedy do 30. dubna 2020.

• Prodlužujeme současně také termín podávání přihlášek do doktorských studijních programů (původně do 30. dubna) o měsíc, tedy do 31. května 2020.

• Součástí podávané přihlášky do bakalářských st. programů je na Fakultě chemicko-technologické Univerzity Pardubice potvrzení o zdravotní způsobilosti od lékaře. Vzhledem k okolnostem není nutné dodržet předem stanovený termín a je možné potvrzení zaslat až společně s úředně ověřenou kopií maturitního vysvědčení.

• Studijní oddělení FCHT je v současné době uzavřené.

• Veškeré dotazy ke studiu zasílejte na emailovou adresu studijni.fcht@upce.cz

Sledujte náš web fcht.upce.cz a facebook @fchtupa.