Science Point UPCE na Sportovním parku 2022

Uložit do kalendáře 08-08-2022 9:45 14-08-2022 9:45 Czech republic/Europe Science Point UPCE na Sportovním parku 2022 Univerzita Pardubice obohatí program Sportovního parku speciálním populárně-naučným programem s atraktivními vědeckými a technickými interaktivními demonstracemi na stanovišti s názvem SCIENCE POINT. Od  8. 8 do 14. 8. se na... Sportovní park Na Špici - Pardubice
08. 08. - 14. 08. 2022 Sportovní park Na Špici - Pardubice
Foto: Jan Jambor

Od  8. 8 do 14. 8. se na populárně-naučném zážitkovém stanovišti budou střídat a návštěvníkům se věnovat vědci i sami vysokoškoláci z Univerzity Pardubice. Provedou je světem moderní vědy hravou a zážitkovou formou, přiblíží zajímavosti kolem nás prostřednictvím zábavných a poučných ukázek, kvízů a demonstrací z nejrůznějších oborů. Na univerzitním stanovišti budou mít možnost, kromě ukázek nejrůznějších jevů, vyzkoušet i pohybové aktivity.

Přijít pohrát si s vědou mohou mladí i starší. Na našich sociálních sítích s námi budete moci soutěžit také o hrací karty.

Najdete nás na stanovišti č. 14 - SCIENCE POINT.

Pondělí 8. 8.
Dopravní fakulta Jana Pernera

Úterý 9. 8.
Fakulta chemicko-technologická

Středa 10.  8.
Fakulta chemicko-technologická

Čtvrtek 11. 8.
Fakulta filozofická

Pátek 12. 8.
Fakulta zdravotnických studií

Sobota 13. 8.
Fakulta zdravotnických studií

Neděle 14. 8.
Fakulta ekonomicko-správní

Foto: Jan Jambor
Univerzita Pardubice
Mgr. Lenka Čermáková
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.