Semináře pro středoškolské učitele - ekonomika a management
Fakulta chemicko-technologická Pardubice, učebna S16, budova HA kontakt

SEMINÁŘ EKONOMIKY A MANAGEMENTU JE 8. 4. ZRUŠEN !!

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolte mi Vás pozvat na seminář v oblasti podnikové ekonomiky a managementu rozšiřující tradiční Seminář pro středoškolské učitele chemie. Nově zaváděný seminář je primárně určen pro středoškolské učitele společenských věd, zejména (ale nejenom) pro učitele ekonomiky a managementu. Seminář je bezplatný a rovněž v ostatních podmínkách se shoduje s již tradičně konaným Seminářem pro středoškolské učitele chemie.

Seminář se uskuteční 8.4. v 10.20 hodin na Fakultě chemicko-technologické Univerzity Pardubice v budově HA v učebně S16 (2.NP), budova HA (za recepcí).

Na semináři budou předneseny tyto přednášky:

10.00 – 12.00 Zlepšování zásobování maloobchodů prostřednictvím spolupráce v dodavatelském řetězci
(doc. Ing. Lenka Branská, Ph.D.)

13.00 – 14.30 Model sdílené ekonomiky v kontextu společensky odpovědného chování
(doc. Ing. Liběna Tetřevová Ph.D.)

Přihlášky na seminář adresujte prosím na emailovou adresu: lenka.branska@upce.cz