Výstava obrazů Tomáše Sejkory „Fragmenty vesmíru“
Foyer FChT (budova HA, 2. NP) kontakt

V rámci zútulnění a zpříjemnění prostoru fakulty pořádáme již druhou vernisáž výstavy ve foyer Fakulty chemicko – technologické.

Vesmír je nekonečnou inspirací nejen pro výtvarníky, ale i pro umělce všeho druhu. Inspirativní nuance pro skládání svých hudebních forem využíval i J. S. Bach nebo Peter Gabriel, ale i řada dalších umělců, kteří se v dřívějších i novodobějších dobách pokoušeli zachytit nejen jeho „prostory“, ale i jeho „zvuky“. Takovou možnost „rozeznění“ nad obrazy mladého a nadějného výtvarníka z Hradce Králové budeme mít možnost zažít i na jeho první výstavě na FChT. Je známý svým surrealistickým přístupem, který neomezuje v prostoru ani v čase. Proto si přijďte tento zážitek nad jeho netradičními obrazy, které Vás zavedou až za hranice možného i nemožného, okusit přímo na jeho výstavu obrazů.

Výstava potrvá po celou dobu prázdnin do 31.7.2022. Prohlédnout si ji můžete po domluvě v recepci v každý všední den mezi 8 a 17 hodinou.