Workshop „Greening of European Petroleum Industry”
Univerzita Pardubice, FCHT, učebna G-04005. kontakt

Workshop se studenty a akademiky.

Univerzita Pardubice, Fakulta chemicko-technologická, Katedra ekonomiky a managementu chemického a potravinářského průmyslu zve všechny zájemce na workshop s prof. Atle Midttun,
BI Norwegian Business School, Oslo, Norsko, na téma: „Greening of European Petroleum Industry”.

Projekt Fondů EHP a Norska 2014-2021

Tým doc. Ing. Liběny Tetřevové, Ph.D. z Katedry ekonomiky a managementu chemického a potravinářského průmyslu Fakulty chemicko-technologické ve spolupráci s odborníky z Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice a BI Norwegian Business School, Oslo, Norsko, řeší mezinárodní projekt „Programme for Exchange of Best Practices in Social Responsibility“. Projekt, který je financován z Fondu pro bilaterální vztahy v rámci Fondů EHP a Norska 2014-2021, se věnuje řešení naléhavých ekonomických, sociálních a environmentálních výzev z pohledu podniků, univerzit a obcí.

Soubory ke stažení Velikost
Pozvánka - pdf 191 kB