pozvanka-na-w18494193.png
učebna G-03005 kontakt

Katedra ekonomiky a managementu chemického a potravinářského průmyslu Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice pořádá dne 8. 4. 2024 od 10:30 hodin workshop na téma „Regenerativní rozvoj a CSR“ s doc. Rhysem Evansem, Dr., expertem University College for Green Development, Bryne, Norsko.

Zveme všechny studenty a akademiky.

Workshop je realizován v rámci projektu EHP-BFNU-OVNKM-4-079-2022 „Towards Regenerative and Sustainable Development and Society“, který je financovaný z Fondu pro bilaterální vztahy v rámci fondů EHP a Norska 2014-2021. Projekt realizovaný ve spolupráci s odborníky z Fakulty chemicko-technologické a Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice a Fakulty podnikatelské VUT v Brně je věnován problematice regenerativního a udržitelného rozvoje společnosti.