obrazek1_193809.png

Published: 03.11.2022

Projekt Fondů EHP a Norska 2014-2021

Tým doc. Ing. Liběny Tetřevové, Ph.D. z Katedry ekonomiky a managementu chemického a potravinářského průmyslu Fakulty chemicko-technologické ve spolupráci s odborníky z Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice, Fakulty podnikatelské VUT v Brně a University College for Green Development, Bryne, Norsko, řeší mezinárodní projekt „Towards regenerative and sustainable development and society“. Projekt, který je financován z Fondu pro bilaterální vztahy v rámci Fondů EHP a Norska 2014-2021, se věnuje otázkám regenerativního a udržitelného rozvoje.

V rámci návštěvy norských expertů jsou zájemci zváni na následující akce:

• Workshop se studenty a akademiky na téma “Regenerative ethics” – přednášející doc. Rhys Evans, Dr. z University College for Green Development, Bryne, Norsko (7. 11. 2022 ve 14.30 hod., Univerzita Pardubice, FCHT, učebna G-04005)
  • Seminář “Circular economy and regenerative and circular society”. Prezentovány a diskutovány budou témata „Průmysl 4.0 a cirkulární ekonomika“, „Udržitelné balení spotřební chemie“, „Odraz environmentální odpovědnosti v reputaci chemických podniků“. (9. 11. 2022 v 9.00 hod., Univerzita Pardubice, FCHT, učebna G-04005)
  • Workshop s akademiky, zástupci podniků a veřejné správy na téma “Sustainable and regenerative development” – přednášející doc.  Matthew Hoffman z University College for Green Development, Bryne, Norsko
    (9. 11. 2022 ve 13.30 hod., Univerzita Pardubice, FCHT, učebna G-04005)
  • Workshop se studenty a akademiky na téma “Development which integrates community, business and local authority” – přednášející doc.  Johan Barstad z University College for Green Development, Bryne, Norsko
    (10. 11. 2022 v 9.00 hod., Univerzita Pardubice, FCHT, učebna HA-C3)

Více na webu projektu.