1. Den otevřených dveří 2023 na FChT
Fakulta chemicko-technologická UPCE, Studentská 573, Pardubice (foyer u recepce) kontakt

Jako tradičně pořádáme na naší fakultě v lednu a v únoru "Dny otevřených dveří". V roce 2023 nás můžeš navštívit ve dnech 25. ledna a 8. února 2023. Vše bude probíhat po celý den ve foyer fakulty u recepce, kde můžeš navštívit informační stánky dle jednotlivých studijních programů a kde se dozvíš vše, co tě o studiu a studijních programech zajímá.

• Dozvíš se důležité informace o studiu na naší fakultě.
  • Řekneme Ti, jaké nabízíme studijní programy a co u nás můžeš studovat.
  • Zjistíš, co studium u nás obnáší a jak ho v pohodě a v klidu zvládnout.
  • Prohlédneš si laboratoře.
  • Našich studentů se budeš moci zeptat jako student studenta.
  • Jednoduše zjistíš vše, co Ti naše fakulta může a chce nabídnout.

Program:

• od 9:00 do 15:00 - Informační stánky k jednotlivým studijních programům (foyer fakulty u recepce, budova HA)
  • 9:00 a ve 13:00 - Všeobecné informace o studiu na fakultě (Posluchárna Jana Palacha - C1)
  • 9:30 a ve 13:30 - Prohlídka vybraných kateder a laboratoří (vždy po skončení všeobecné přednášky)
  • ve 12:00 - Studium na fakultě z pohledu studentů (posluchárna C2) a poté studentská exkurze po kampusu