Membránové procesy pro udržitelný rozvoj „MEMPUR 2019“

Uložit do kalendáře 27-05-2019 (Celý den) 30-05-2019 (Celý den) Czech republic/Europe Membránové procesy pro udržitelný rozvoj „MEMPUR 2019“ Cílem 2. ročníku konference je přiblížit širokému spektru posluchačů problematiku membránových procesů od základního přes aplikovaný výzkum, až do fáze realizace membránových aplikací uplatňujících se téměř ve všech oblastech lidských aktivit a v... Fakulta chemicko-technologická UPa
27. 05. - 30. 05. 2019 Fakulta chemicko-technologická UPa

Cílem 2. ročníku konference je přiblížit širokému spektru posluchačů problematiku membránových procesů od základního přes aplikovaný výzkum, až do fáze realizace membránových aplikací uplatňujících se téměř ve všech oblastech lidských aktivit a v průmyslových odvětvích. Snahou je organizovat setkání všech pracovníků, studentů a technologů z České a Slovenské republiky, kteří přicházejí do styku s membránovou problematikou, zajistit výměnu informací a v jednotlivých oborech ukázat směry dalšího vývoje.

Česká membránová platforma, z.s., Fakulta chemicko-technologická
prof. Ing. Petr Mikulášek, CSc., Ing. Hana Jiránková, Dr.