Univerzita a její SCIENCE POINT na Sportovním parku 2018

Uložit do kalendáře 11-08-2018 9:00 19-08-2018 18:00 Czech republic/Europe Univerzita a její SCIENCE POINT na Sportovním parku 2018 Univerzita Pardubice obohatí program Sportovního parku speciálním populárně-naučným programem s atraktivními vědeckými a technickými interaktivními demonstracemi na stanovišti s názvem SCIENCE POINT. Po celých 9 dnů se na... Park Na Špici
11. 08. - 19. 08. 2018 Park Na Špici

Po celých 9 dnů se na populárně-naučném zážitkovém stanovišti budou střídat a návštěvníkům se věnovat vědci i sami vysokoškoláci z Univerzity Pardubice. Provedou je světem moderní vědy hravou a zážitkovou formou, přiblíží zajímavosti kolem nás prostřednictvím zábavných a poučných ukázek, kvízů a demonstrací z nejrůznějších oborů. Na univerzitním stanovišti budou mít možnost, kromě ukázek nejrůznějších jevů, vyzkoušet si znalostní kvízy z oblasti chemie, restaurování a zdravotnických oborů, poskládat si vědecké PUZZLE - pernštejnský nápis, vyzkoušet si speciální modely i pohybové aktivity.

Přijít pohrát si s vědou mohou mladí i starší.

Program stanoviště č. 14 - SCIENCE POINT

• sobota 11. 8. Fakulta filozofická - psychologie a relaxace
  • neděle 12. 8. Fakulta elektrotechniky a informatiky - virtuální realita a názorné ukázky elektrotechniky
  • pondělí 13. 8. Fakulta restaurování - kvízy
  • úterý 14. 8. Fakulta chemicko-technologická - chemické pokusy
  • středa 15. 8. Fakulta chemicko-technologická - chemické pokusy| Univerzitní sportovní klub
  • čtvrtek 16. 8. Fakulta ekonomicko- správní - kvízy a drony
  • pátek 17. 8. Fakulta zdravotnických studií - první pomoc a zátěžové testy| Katedra tělovýchovy a sportu
  • sobota 18. 8. Dopravní fakulta Jana Pernera - bezpečnost, simulátor vysokozdvižného vozíku, kooperativní hry
  • neděle 19. 8. Fakulta chemicko-technologická - materiálový výzkum
Univerzita Pardubice
Ing. arch. Iva Svobodová
466 036 482
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.