kontakt_-_letak_2023_197825.jpg

Published: 30.01.2023

Veletrh pracovních příležitostí KONTAKT 2023 proběhne na Univerzitě Pardubice ve středu 15. března 2023. Studentům se na něm představí 53 zástupců firem různého zaměření.

Veletrh nabídne studentům a čerstvým absolventům přímé setkání s personalisty z řad českých i nadnárodních firem. Je určen pro všechny, kteří se aktivně zajímají o svou pracovní budoucnost. Studenti budou mít možnost najít si vysněnou práci již na vysoké škole.

V rámci veletrhu bude probíhat i doprovodný program. Například konzultace životopisu a LinkedIn profilu s odborníky, zkouška pohovoru nanečisto, setkání s koučem. Zároveň si studenti mohou pořídit i profesionální fotografii pro svá CV nebo navštívit některou z odborných přednášek. Jako bonus čekají na studenty různé soutěže o zajímavé ceny.

Začátek akce je v 9.00 hodin. Navštívit obě místa (Aula Univerzity Pardubice, foyer Fakulty chemicko-technologické) mohou studenti až do 15:00 hodin.