Vedoucí

Obrázek uživatele prof. Ing. Miroslav Vlček, CSc.

prof. Ing.
Miroslav
Vlček
,
CSc.


Fakulta chemicko-technologická

miroslav.vlcek@upce.cz
466 037 150
Pracovník projektu

Ing.
Radka
Přiklopilová


Fakulta chemicko-technologická

radka.priklopilova@upce.cz
466 037 271
Pracovník projektu

Ing.
Jana
Wagnerová


Fakulta chemicko-technologická

jana.wagnerova@upce.cz
466 037 549

Vědečtí a výzkumní pracovníci

Dr.-Ing.
Jan
Macák


Fakulta chemicko-technologická

jan.macak@upce.cz
466 037 401, 466 037 418, 466 037 050

Ing.
Miloš
Krbal
,
Ph.D.


Fakulta chemicko-technologická

milos.krbal@upce.cz
466 037 404, 466 037 435, 466 037 438

Ing.
Luděk
Hromádko


Fakulta chemicko-technologická

ludek.hromadko@upce.cz
466 037 405, 466 037 050, 466 037 091, 466 037 548

Ing.
Jan
Přikryl


Fakulta chemicko-technologická

jan.prikryl@upce.cz
466 037 155, 466 037 403

Hanna Ingrid
Sopha
,
Ph.D.


Fakulta chemicko-technologická

hannaingrid.sopha@upce.cz
466 037 024

Raul
Zazpe
,
Dr.


Fakulta chemicko-technologická

raul.zazpe@upce.cz
466 037 436, 466 037 440

Ing.
Stanislav
Šlang
,
Ph.D.


Fakulta chemicko-technologická

stanislav.slang@upce.cz
466 037 441, 466 037 546, 466 037 437
Obrázek uživatele  Liudmila Loghina, Ph.D.

Liudmila
Loghina
,
Ph.D.


Fakulta chemicko-technologická

liudmila.loghina@upce.cz
466 037 444, 466 037 544

Anastasia
Kadeřávková
,
Dr.


Fakulta chemicko-technologická

anastasia.kaderavkova@upce.cz
466 037 508

Mgr.
Martin
Motola
,
Ph.D.


Fakulta chemicko-technologická

martin.motola@upce.cz

Ing.
Božena
Frumarová
,
CSc.


Fakulta chemicko-technologická

bozena.frumarova@upce.cz

Darya
Beketova
,
Ph.D.


Fakulta chemicko-technologická

darya.beketova@upce.cz

Maksym
Chylii
,
Ph.D.


Fakulta chemicko-technologická

maksym.chylii@upce.cz

Jhonatan
Rodriguez Pereira
,
M.Sc.


Fakulta chemicko-technologická

jhonatan.rodriguezpereira@upce.cz

Ing.
Petr
Hejda
,
Ph.D.


Fakulta chemicko-technologická

petr.hejda@upce.cz

Ing.
Max
Fraenkl
,
Ph.D.


Fakulta chemicko-technologická

max.fraenkl@upce.cz
466 037 406

Ing.
Vít
Prokop


Fakulta chemicko-technologická

vit.prokop@upce.cz

Technický personál

Denisa
Janebová


Fakulta chemicko-technologická

denisa.janebova@upce.cz
466 037 292
Zaměstnanci CEMNATu s částečnými úvazky
  • 2 profesoři (T. Wágner, P. Němec)
  • 2 docenti (P. Čičmanec, M. Pouzar)
  • 5 odborných asistentů (J. Mistrík, J. Janíček, T. Syrový, J.Luxová, K. Pálka)
  • 1 zkušený výzkumník (J. Gutwirth)
  • 3 mladí výzkumníci (M. Bouška, Z. Olmrová‐Zmrhalová, B. Zhang)
false
Rozšířit fotografii: 
false